Razem się bawimy, razem się kształcimy
Gimnazjum nr 55

Gimnazjum nr 55 w Zespole Szkół nr 4

To my, uczniowie Gimnazjum nr 55 im Jana Brzechwy.
Chcemy się Wam przedstawić. Słowem i obrazem opowiedzieć o sobie: swoich pasjach, radościach przyjaźniach. O małych i dużych wygranych. Oprócz nas poznacie również naszych wychowawców i wychowawczynie - ludzi którzy pomagają nam w codziennym szkolnym bycie.

Poniżej znajduje się lista klas Gimnazjum nr 55.
Aby przeczytać o klasie - należy kliknąć na link

Aby obejrzeć fotografię w jej naturalnej wielkości należy kliknąć na jej miniaturę

Klasa Ia
Klasa IIa
Klasa IIIa
Zespół Terapeutyczno - Edukacyjny 2D
Zespół Terapeutyczno - Edukacyjny 3D


Klasa Ia - wychowawczyni Zofia Głuszek

Jesteśmy pogodną, uśmiechniętą klasą, bardzo ze sobą zżytą po 6 latach w szkole podstawowej. W tym roku powitaliśmy w naszym zespole dwójkę nowych uczniów - Mikołaja i Olę. Bardzo się cieszymy z ich obecności. W gimnazjum jest zupełnie inaczej niż w szkole podstawowej więc trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy się szybko do wszystkich zmian przyzwyczaili. Wychowawcą klasy jest pani Zofia Głuszek, a wychowawcą wspomagającym pani Krystyna Wal.


Klasa IIa - wychowawczyni Małgorzata Zabielna

Klasa IIa liczy sobie już dziewięcioro uczniów. Zaczynamy drugi rok naszej gimnazjalnej przygody! Trzymajcie za nas kciuki! Wychowawcą klasy jest pani Małgosia Zabielna, a wychowawcą wspomagającym pani Renata Piech.


Klasa IIIa - wychowawczyni Magdalena Sulicka

Klasa IIIB liczy dziesięcioro uczniów, dokładnie pięć dziewcząt i pięciu chłopców. Tworzymy bardzo miłą i wesołą gromadkę. Jesteśmy zgranym zespołem klasowym,gdzie każdy może liczyć na swoich kolegów i koleżanki. Nasze hasło brzmi "w grupie siła", dzięki temu trzymamy się razem już od szkoły podstawowej. Mamy wiele zainteresowań. Każdy z nas uczestniczy w dodatkowych zajęciach:plastycznych, muzycznych,informatycznych,tanecznych. Lubimy jeździć na wycieczki i chodzić do kina,najchętniej w towarzystwie naszych wychowawców mgr Magdaleny Sulickiej i mgr Andrzeja Głuszka.
Zespół Edukacyjno - Terapeutyczny 2C - wychowawczyni Urszula Kościelny

Klasa 2D - wychowawczyni p. Urszula Kościelny, wychowawczyni wspomagająca p. Renata Piech. A oto uczniowie Klasy 2D: Magdalena, Iga, Paulina, Dariusz, Piotr, Amadeusz- pracują z zapałem, poważnie traktują swoje uczniowskie obowiązki ale też wspaniale i spontanicznie potrafią świętować i cieszyć się! Naprawdę - ten zespół to Superzespół!


Zespół Edukacyjno - Terapeutyczny ZET D - wychowawca Andrzej Głuszek

Jesteśmy bardzo zgranym zespołem, lubimy zawody sportowe, wycieczki i wszystkie imprezy w szkole. Aktywnie bierzemy udział w szkolnych akcjach.